Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > FERD40U50CFP
FERD40U50CFP
FERD40U50CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FERD40U50CFP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FERD40U50CFP
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY 50V 20A TO220FP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FERD40U50CFP Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY 50V 20A TO220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81168 pcs Φύλλο δεδομένων FERD40U50C
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 490mV @ 20A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 50V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FPAB
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack
Αλλα ονόματα 497-16010-5 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 50V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 800µA @ 50V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A