Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > FERD40U45CT
FERD40U45CT
FERD40U45CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FERD40U45CT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FERD40U45CT
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY 45V 20A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FERD40U45CT Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY 45V 20A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70956 pcs Φύλλο δεδομένων FERD40U45CDiodes and Rectifiers Selection Guide
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 460mV @ 20A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-14549-5
FERD40U45CT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 20A Through Hole TO-220-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.8mA @ 45V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A