Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > FERD30SM100ST
FERD30SM100ST
FERD30SM100ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FERD30SM100ST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FERD30SM100ST
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE RECT 100V 30A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FERD30SM100ST Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE RECT 100V 30A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73354 pcs Φύλλο δεδομένων FERD30SM100S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 970mV @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά ECOPACK®2
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-15529-5 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 30A Through Hole TO-220AB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 150µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A Χωρητικότητα @ VR, F -