Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > FERD40U45CG-TR
FERD40U45CG-TR
FERD40U45CG-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FERD40U45CG-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FERD40U45CG-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY 45V 20A D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FERD40U45CG-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY 45V 20A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63186 pcs Φύλλο δεδομένων FERD40U45CDiodes and Rectifiers Selection Guide
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 460mV @ 20A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα 497-14521-2
FERD40U45CG-TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος FERD (Field Effect Rectifier Diode) Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.8mA @ 45V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A