Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > BYT08P-400
BYT08P-400
BYT08P-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BYT08P-400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BYT08P-400
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BYT08P-400 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90784 pcs Φύλλο δεδομένων BYT08P(I)-400
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.5V @ 8A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AC
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 75ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Αλλα ονόματα 497-6685-5
BYT08P-400-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 15µA @ 400V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 8A