Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > BYT231PIV-1000
BYT231PIV-1000
BYT231PIV-1000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BYT231PIV-1000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BYT231PIV-1000
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE MODULE 1KV 30A ISOTOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BYT231PIV-1000 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE MODULE 1KV 30A ISOTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4942 pcs Φύλλο δεδομένων BYT23(0,1)PIV-1000
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.9V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1000V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP®
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 165ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOTOP τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Standard 1000V 30A Chassis Mount ISOTOP Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 1000V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A