BYT231PIV-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BYT231PIV-400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Περιγραφή | DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | BYT231PIV-400 | Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 6967 pcs | Φύλλο δεδομένων | BYT23(0,1)0PIV-400 |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 1.5V @ 30A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 400V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | ISOTOP® |
| Ταχύτητα | Fast Recovery = 200mA (Io) | Σειρά | - |
| Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) | 100ns | Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | ISOTOP | τοποθέτηση Τύπος | Chassis Mount |
| Diode Τύπος | Standard | Διαμόρφωση δίοδος | 2 Independent |
| Λεπτομερής περιγραφή | Diode Array 2 Independent Standard 400V 30A Chassis Mount ISOTOP | Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 35µA @ 400V |
| Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) | 30A |