Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > BYT01-400
BYT01-400
BYT01-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BYT01-400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BYT01-400
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 1A DO15
(σε δολάρια ΗΠΑ)
9000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BYT01-400 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 1A DO15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 685448 pcs Φύλλο δεδομένων BYT01-400
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.5V @ 1A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-15
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 55ns Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Αλλα ονόματα 497-2446-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 400V 1A Through Hole DO-15
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20µA @ 400V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1A