Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 35MH722MEFCT56.3X7
35MH722MEFCT56.3X7
35MH722MEFCT56.3X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35MH722MEFCT56.3X7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35MH722MEFCT56.3X7 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1156835 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesMH7 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 22µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.098" (2.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά MH7 Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current -
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 35V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 60mA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 35MH722MEFCT56.3X7 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 22µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL εφαρμογές 1000 Hrs @ 105°C