Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 35MH54R7MEFCTZ4X5
35MH54R7MEFCTZ4X5
35MH54R7MEFCTZ4X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35MH54R7MEFCTZ4X5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35MH54R7MEFCTZ4X5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1181724 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesMH5 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 4.7µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.059" (1.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά MH5 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 35V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 17mA @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 35MH54R7MEFCTZ4X5 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 4.7µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL εφαρμογές 1000 Hrs @ 105°C