Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 35MH710MEFC5X7
35MH710MEFC5X7
35MH710MEFC5X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35MH710MEFC5X7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35MH710MEFC5X7
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35MH710MEFC5X7 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1309896 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecMH7 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά MH7
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 36mA @ 120Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 1189-2248
35MH710MEFC5X7-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose