Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 35MH74R7M4X7
35MH74R7M4X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35MH74R7M4X7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35MH74R7M4X7
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35MH74R7M4X7 Κατασκευαστής Rubycon
Διαθέσιμη ποσότητα 1587008 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecMH7 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά MH7
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 24mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 36mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.059" (1.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 4.7µF