Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 16MU224M2012
16MU224M2012
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16MU224M2012 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16MU224M2012
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16MU224M2012 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81722 pcs Φύλλο δεδομένων MU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Ανοχή 0.22µF Λήξη -
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)