Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 16MU156M5750
16MU156M5750
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16MU156M5750 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16MU156M5750
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 15UF 20% 16VDC 2220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16MU156M5750 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 15UF 20% 16VDC 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12849 pcs Φύλλο δεδομένων MU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Ανοχή 15µF Λήξη -
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)