Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 16MU154M3216
16MU154M3216
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16MU154M3216 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16MU154M3216
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 20% 16VDC 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16MU154M3216 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 20% 16VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60069 pcs Φύλλο δεδομένων MU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 16V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)