Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 16MU335M3225
16MU335M3225
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16MU335M3225 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16MU335M3225
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16MU335M3225 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28092 pcs Φύλλο δεδομένων MU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 16V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά PMLCAP®, MU Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα 16MU335M3225X Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 3.3µF