Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 16MU685K4532
16MU685K4532
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16MU685K4532 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16MU685K4532
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 10% 16VDC 1812
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 16MU685K4532 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 10% 16VDC 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4053 pcs Φύλλο δεδομένων MU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 16V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά PMLCAP®, MU Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 6.8µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering