Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > RAC06-3.3SC
RAC06-3.3SC
RAC06-3.3SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RAC06-3.3SC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RAC06-3.3SC
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 6W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RAC06-3.3SC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5221 pcs Φύλλο δεδομένων RAC06-C Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.077 lb (34.93g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm) Σειρά POWERLINE RAC06-C
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 20000817
RAC06-3.3SC-ND
RAC063.3SC
RAC0633SC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 75°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
κανονισμός φορτίο ±0.5% κανονισμός γραμμή ±0.3%
Αποδοτικότητα 70% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.5A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.5A εγκρίσεις CE, cULus, EN