Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > RAC06-15SC
RAC06-15SC
RAC06-15SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RAC06-15SC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RAC06-15SC
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 6W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RAC06-15SC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4484 pcs Φύλλο δεδομένων RAC06-C Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.077 lb (34.93g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm) Σειρά POWERLINE RAC06-C
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 20000819
RAC0615SC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 75°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
κανονισμός φορτίο ±0.5% κανονισμός γραμμή ±0.3%
Αποδοτικότητα 79% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 400mA 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 400mA εγκρίσεις CE, cULus, EN