RAC06-24SC/W
RAC06-24SC/W
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RAC06-24SC/W με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RAC06-24SC/W
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 6W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RAC06-24SC/W Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3994 pcs Φύλλο δεδομένων RAC06-C Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.11" L x 1.09" W x 0.62" H (53.5mm x 27.8mm x 15.7mm) Σειρά POWERLINE RAC06-C
Ισχύς (Watts) 6W Αλλα ονόματα 20000830
RAC0624SC/W
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 75°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο Yes Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 250mA 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 250mA εγκρίσεις CE, cURus