Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > RAC06-24SC
RAC06-24SC
RAC06-24SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RAC06-24SC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RAC06-24SC
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 6W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs30 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RAC06-24SC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5933 pcs Φύλλο δεδομένων RAC06-C Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.077 lb (34.93g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm) Σειρά POWERLINE RAC06-C
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 20000820
RAC0624SC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 75°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
κανονισμός φορτίο ±0.5% κανονισμός γραμμή ±0.3%
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 250mA 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 250mA εγκρίσεις CE, cULus, EN