Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ αυτοκινητοβιομηχανίας > CB1-R-P-24V
CB1-R-P-24V
CB1-R-P-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB1-R-P-24V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB1-R-P-24V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB1-R-P-24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20551 pcs Φύλλο δεδομένων CB Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 14 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 28VDC - Nom Σειρά CB
Χρόνος αποδέσμευσης 15ms Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Resistor, Sealed - Fully Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 20A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 287 Ohms πηνίο ισχύος 2 W
πηνίο Τρέχουσα 84.0mA