Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ αυτοκινητοβιομηχανίας > CB1-R-M-12V
CB1-R-M-12V
CB1-R-M-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB1-R-M-12V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB1-R-M-12V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB1-R-M-12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28130 pcs Φύλλο δεδομένων CB Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 7 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
εναλλαγή τάσης 14VDC - Nom Σειρά CB
Χρόνος αποδέσμευσης 15ms Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-2163
CB1-R-M-12V-ND
CB1RM12V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 40A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 89.5 Ohms
πηνίο ισχύος 1.6 W πηνίο Τρέχουσα 134mA