Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ αυτοκινητοβιομηχανίας > CB1-R-P-12V
CB1-R-P-12V
CB1-R-P-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB1-R-P-12V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB1-R-P-12V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB1-R-P-12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23883 pcs Φύλλο δεδομένων CB Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 7 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 14VDC - Nom Σειρά CB
Χρόνος αποδέσμευσης 15ms Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Resistor, Sealed - Fully Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 40A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 89.5 Ohms πηνίο ισχύος 1.6 W
πηνίο Τρέχουσα 134mA