Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ αυτοκινητοβιομηχανίας > CB1-R-M-24V
CB1-R-M-24V
CB1-R-M-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB1-R-M-24V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB1-R-M-24V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB1-R-M-24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28561 pcs Φύλλο δεδομένων CB Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 14 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
εναλλαγή τάσης 28VDC - Nom Σειρά CB
Χρόνος αποδέσμευσης 15ms Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-3411
CB1-R-M-24V-ND
CB1RM24V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 20A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 287 Ohms
πηνίο ισχύος 2 W πηνίο Τρέχουσα 84.0mA