Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > MSDM200-16
MSDM200-16
MSDM200-16
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSDM200-16 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSDM200-16
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή POWER MOD RECT BRIDGE 3PH M3-1
Product parameter
Αριθμός μέρος MSDM200-16 Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 4069 pcs Φύλλο δεδομένων MSDM200
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.6kV
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.45V @ 200A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή M3-1 Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση M3-1
Αλλα ονόματα MSDM20016 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Three Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3-1 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 1600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 200A