Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > MSDM75-08
MSDM75-08
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSDM75-08 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSDM75-08
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD BRIDGE 3PH 800V 75A M2-1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSDM75-08 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD BRIDGE 3PH 800V 75A M2-1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5816 pcs Φύλλο δεδομένων MSDM75
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 800V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.6V @ 150A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή M2-1 Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Three Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount M2-1
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 800V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 75A