Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > MSDM150-16
MSDM150-16
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSDM150-16 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSDM150-16
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD BRIDGE 3PH 1600V 150A M3-1
Product parameter
Αριθμός μέρος MSDM150-16 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD BRIDGE 3PH 1600V 150A M3-1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5605 pcs Φύλλο δεδομένων MSDM150
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.6kV
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.4V @ 150A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή M3-1 Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση M3-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Three Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3-1
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 1600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 150A