Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > MSDM100-12
MSDM100-12
MSDM100-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSDM100-12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSDM100-12
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD BRIDGE 3PH 1200V 100A M2-1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSDM100-12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD BRIDGE 3PH 1200V 100A M2-1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4771 pcs Φύλλο δεδομένων MSDM100
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.2kV
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.9V @ 300A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή M2-1 Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Three Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.2kV Chassis Mount M2-1
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 1200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 100A