Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLJ30CA/TR
MASMLJ30CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLJ30CA/TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLJ30CA/TR
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή HI REL TVS
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 10143 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLJ30CA/TR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή HI REL TVS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10143 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 33.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMLJ (DO-214AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα MASMLJ30CA/TRMS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 62A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -