Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLJ26CA
MASMLJ26CA
MASMLJ26CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLJ26CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLJ26CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
114 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLJ26CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11919 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 26V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 42.1V Τάση - Ανάλυση (Min) 28.9V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία Bulk