Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLJ24CAE3
MASMLJ24CAE3
MASMLJ24CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLJ24CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLJ24CAE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
114 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLJ24CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10735 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 38.9V Τάση - Ανάλυση (Min) 26.7V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1086-6459
1086-6459-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 77.2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MASMLJ22AE3 Image
  • Μέρος#:MASMLJ22AE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB