Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLJ33AE3
MASMLJ33AE3
MASMLJ33AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLJ33AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLJ33AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
122 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLJ33AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10565 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 33V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 53.3V Τάση - Ανάλυση (Min) 36.7V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)