Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLJ30CAE3
MASMLJ30CAE3
MASMLJ30CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLJ30CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLJ30CAE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
114 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLJ30CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11500 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 33.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία Bulk