Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBG110AE3
MASMBG110AE3
MASMBG110AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBG110AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBG110AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 110V 177V DO215AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
164 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBG110AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 110V 177V DO215AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14827 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 110V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 177V Τάση - Ανάλυση (Min) 122V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBG (DO-215AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W