Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBG100CA
MASMBG100CA
MASMBG100CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBG100CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBG100CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 100V 162V DO215AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
177 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBG100CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 100V 162V DO215AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17431 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 100V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 162V Τάση - Ανάλυση (Min) 111V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBG (DO-215AA)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Bulk