Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBG10AE3
MASMBG10AE3
MASMBG10AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBG10AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBG10AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 10V 17V DO215AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
164 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBG10AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 10V 17V DO215AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14544 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 10V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 17V Τάση - Ανάλυση (Min) 11.1V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBG (DO-215AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W