Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBG11A
MASMBG11A
MASMBG11A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBG11A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBG11A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
164 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBG11A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14890 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 11V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 18.2V Τάση - Ανάλυση (Min) 12.2V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBG (DO-215AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W