Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MART100KP60AE3
MART100KP60AE3
MART100KP60AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MART100KP60AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MART100KP60AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 60V 118V CASE 5A
Product parameter
Αριθμός μέρος MART100KP60AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 60V 118V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο