Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MART100KP58A
MART100KP58A
MART100KP58A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MART100KP58A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MART100KP58A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 58V 114V CASE 5A
Product parameter
Αριθμός μέρος MART100KP58A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 58V 114V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο