Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MART100KP54A
MART100KP54A
MART100KP54A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MART100KP54A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MART100KP54A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 54V 106V CASE 5A
Product parameter
Αριθμός μέρος MART100KP54A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 54V 106V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο