Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MART100KP70AE3
MART100KP70AE3
MART100KP70AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MART100KP70AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MART100KP70AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 70V 138V CASE 5A
Product parameter
Αριθμός μέρος MART100KP70AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 70V 138V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο