Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > HS246150
HS246150
HS246150
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HS246150 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HS246150
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή DIODE MODULE 150V 240A HALF-PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HS246150 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή DIODE MODULE 150V 240A HALF-PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5415 pcs Φύλλο δεδομένων HS246150
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Schottky
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 240A Τάσης - Ανάλυση HALF-PAK
Σειρά - Κατάσταση RoHS Bulk
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Αντίσταση @ Αν, F 6000pF @ 5V, 1MHz
Πόλωση HALF-PAK τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή HS246150
Διευρυμένη περιγραφή Diode Schottky 150V 240A Chassis Mount HALF-PAK Διαμόρφωση δίοδος 8mA @ 150V
Περιγραφή DIODE MODULE 150V 240A HALF-PAK Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 860mV @ 240A
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 150V
Σχετικά προϊόντα
HS25 10R F Image
  • Μέρος#:HS25 10R F
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 10 OHM 1% 25W
  • Σε απόθεμα:58840
HS24515E3 Image
  • Μέρος#:HS246150R
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 150V 240A HALFPAK
  • Σε απόθεμα:4203
HS25 10K F Image
  • Μέρος#:HS25 10K F
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 10K OHM 1% 25W
HS25 100R J Image
  • Μέρος#:HS25 100R J
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W