Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > HS247200R
HS247200R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HS247200R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HS247200R
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 240A HALFPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HS247200R Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 240A HALFPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5586 pcs Φύλλο δεδομένων HS247180, HS247200
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 860mV @ 240A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή HALF-PAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση HALF-PAK
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky, Reverse Polarity 200V 240A Chassis Mount HALF-PAK Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 8mA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 240A Χωρητικότητα @ VR, F 6000pF @ 5V, 1MHz
Σχετικά προϊόντα
HS25 10K F Image
  • Μέρος#:HS25 10K F
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 10K OHM 1% 25W
  • Σε απόθεμα:41360
HS25 100R F Image
  • Μέρος#:HS25 100R F
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 100 OHM 1% 25W
  • Σε απόθεμα:55953
HS247180 Image
  • Μέρος#:HS247180
  • Κατασκευαστές:Microsemi Corporation
  • Περιγραφή:DIODE MODULE 180V 240A HALF-PAK
HS25 120R F Image
  • Μέρος#:HS25 120R F
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 120 OHM 1% 25W
HS25 10R J Image
  • Μέρος#:HS25 10R J
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 10 OHM 5% 25W
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 12 OHM 1% 25W
HS246150 Image
  • Μέρος#:HS246150
  • Περιγραφή:DIODE MODULE 150V 240A HALF-PAK
  • Περιγραφή:DIODE MODULE 200V 240A HALF-PAK
  • Μέρος#:HS246150R
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 150V 240A HALFPAK
HS25 100R J Image
  • Μέρος#:HS25 100R J
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 120 OHM 5% 25W
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 12 OHM 5% 25W
HS25 10K J Image
  • Μέρος#:HS25 10K J
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 10K OHM 5% 25W
HS24515E3 Image
  • Περιγραφή:RES CHAS MNT 10 OHM 1% 25W
  • Μέρος#:HS247180R
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 180V 240A HALFPAK