Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > HS243100R
HS243100R
HS243100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HS243100R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HS243100R
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 240A HALFPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HS243100R Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 240A HALFPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5138 pcs Φύλλο δεδομένων HS24380,90,100
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 860mV @ 240A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή HALF-PAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση HALF-PAK
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky, Reverse Polarity 100V 240A Chassis Mount HALF-PAK Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 8mA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 240A Χωρητικότητα @ VR, F 6400pF @ 5V, 1MHz
Σχετικά προϊόντα
HS24230 Image
  • Μέρος#:HS24230
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 30V 240A HALFPAK
  • Σε απόθεμα:1479
  • Μέρος#:HS247180R
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 180V 240A HALFPAK
  • Σε απόθεμα:5766
HS243100 Image
  • Μέρος#:HS243100