HS243100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HS243100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | HS243100 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | DIODE SCHOTTKY 100V 240A HALFPAK |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | HS243100 | Κατασκευαστής | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE SCHOTTKY 100V 240A HALFPAK | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4567 pcs | Φύλλο δεδομένων | HS24380,90,100 |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 860mV @ 240A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 100V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | HALF-PAK |
| Ταχύτητα | Fast Recovery = 200mA (Io) | Σειρά | - |
| Συσκευασία | Bulk | Συσκευασία / υπόθεση | HALF-PAK |
| τοποθέτηση Τύπος | Chassis Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Diode Τύπος | Schottky |
| Λεπτομερής περιγραφή | Diode Schottky 100V 240A Chassis Mount HALF-PAK | Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 8mA @ 100V |
| Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) | 240A | Χωρητικότητα @ VR, F | 6400pF @ 5V, 1MHz |