FST100200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FST100200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | FST100200 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GeneSiC Semiconductor |
| Περιγραφή | DIODE SCHOTTKY 200V 50A TO249AB |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 40 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | FST100200 | Κατασκευαστής | GeneSiC Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE SCHOTTKY 200V 50A TO249AB | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1873 pcs | Φύλλο δεδομένων | FST100150-200 |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 920mV @ 50A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 200V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | TO-249AB |
| Ταχύτητα | Fast Recovery = 200mA (Io) | Σειρά | - |
| Συσκευασία | Bulk | Συσκευασία / υπόθεση | TO-249AB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση | -55°C ~ 150°C | τοποθέτηση Τύπος | Chassis Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 4 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Diode Τύπος | Schottky |
| Διαμόρφωση δίοδος | 1 Pair Common Cathode | Λεπτομερής περιγραφή | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 50A Chassis Mount TO-249AB |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 1mA @ 200V | Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) | 50A |