Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > FST100150
FST100150
FST100150
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FST100150 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FST100150
Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 50A TO249AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FST100150 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 50A TO249AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2169 pcs Φύλλο δεδομένων FST100150-200
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 880mV @ 50A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-249AB
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-249AB
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 155°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 50A Chassis Mount TO-249AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 50A