Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > FST10045
FST10045
FST10045
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FST10045 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FST10045
Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 45V 100A TO249AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FST10045 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 45V 100A TO249AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2202 pcs Φύλλο δεδομένων FST10045~100100TO-249AB (PWR MOD) Drawing
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Schottky
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1 Pair Common Cathode Τάσης - Ανάλυση TO-249AB
Ταχύτητα 100A Σειρά -
Κατάσταση RoHS Bulk Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Πόλωση TO-249AB Άλλα ονόματα FST10045GN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή FST10045
Διευρυμένη περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 100A Chassis Mount TO-249AB Διαμόρφωση δίοδος 2mA @ 20V
Περιγραφή DIODE MODULE 45V 100A TO249AB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 650mV @ 100A
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 45V Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 150°C