FST08-2B-100E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FST08-2B-100E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FST08-2B-100E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή SENSOR RTD 100OHM 0805
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 66551 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FST08-2B-100E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή SENSOR RTD 100OHM 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66551 pcs Φύλλο δεδομένων FST Series Datasheet
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Λήξη SMD (SMT) Tabs
Συντελεστής θερμοκρασίας ±3850ppm/°C Σειρά FST
αντίσταση Ανοχή ±0.24% Αντοχή @ 0 ° C 100 Ohms
Υλικό RTD - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 170°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή RTD ±3850ppm/°C 0805 (2012 Metric) Ρεύμα 1mA